The individual has always had to struggle to keep from being overwhelmed by the tribe. If you try it, you will be lonely often, and sometimes frightened. But no price is too high to pay for the privilege of owning yourself...

Nietzsche

30 Ocak 2012 Pazartesi

P.S.

Pek saygıdeğer okuyucu,

"Gözümün içine ettin" şeklindeki çemkirişlerinize son vermek adına blogdaki siyah-mor saçmalığına bir son verdim. Vermeye çalıştım diyeyim bari ben iş yerlerindeki IT'lerin arkadaşlarına anlattıkları "salak kıza bak kabloyu takmamış hem de internete bağlanmıyoooooğğ diyo" hikayelerindeki baş karakterim. Başka bi şablon seçtim ama içimdeki izmirli aşifte de hiç bi şekilde düz birşey seçmeme izin vermiyor. Millet basit basit websiteleriyle köşeyi dönüyor ya ben yüzyılın icadını yapsam orasına burasına bişi sokuşturmaktan insanları siteden soğuturdum kesin.

Bi ara hayatımda bilgisayar programcısı bir adam vardı. Evet maalesef anlattıkları kadar kendilerine güvensiz oluyorlar. Sürekli "senin gibi biri nasıl benimle birlikte olur?" kafaları yaşadıkları için ne size ne de kendilerine rahat veriyorlar... Yılları 31 çekmekle geçtiği için hakkaten sekse açlar ve pornonun allahını izlemiş oldukları için de harbi ufkunuzu genişletiyorlar. Ayrıca 24 saat teknik destek bedava ;)

Taa ki sevgilisi oluncaya kadar. Yine benim yanımda "bi git yeeaa" modunda olan beyfendilerin başkasının sevgilisi olunca aşkito, bebişko, canaaaaammm tarzına bürünmelerinin bir örneğini yaşıyoruz. Sorun bende taaam kes.

Bazen insanlara ağır geliyorum, olabilir. Ama be koçum ilk gittiğiniz hatunda da kişilik değişimine girmenin manası yok be. Hep erkeklere yüklenecek değilim. Kadınlar da asabımı bozuyor bu aralar. 3 gün öncesine kadar yediğin içtiğin, her haltını bildiğin hatun bir anda sevgili yapıyor (da sanki prens williamlan evlenecek) ve değil sen, kendisinden eser kalmıyor. Wuhuuu diye cırtlak cırtlak bağırıp vodkayı, tekilayı fondipleyen hatun gidiyor yerine yufka açan, dolma saran bi mahinur teyze geliyor. Ben anlamıyorum ama elbet bi nedeni vardır. Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçiyordu değil mi? Sen hep yanlış yerlerinden geçirdin be Liacan!

9 yorum:

 1. Your blog is great I like, I wait for your arrival on my blog http://skrtu.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. Biz-erkekler- "wuhuu diye cırtlak cırtlak bağırıp vodkayı.... fondipleyen hatun"a aşık oluyoruz. Sonra bir bakıyoruz ki o gitmiş, yerine unlu mamüller ustası gelmiş.

  Tamam pasta-börek hastasıyım da; neden bir süre sonra bütün o heyecan yaratan; içimizde kılkurdu varmış gibi bizi hareketlendiren hatun kayboluyor?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O cırtlak, özgür ruhlu hatunu sevgili konumuna getirince kıskançlığından evinde erkeğiyle ilgilenen, yemekti temizlikti yapan hanım kız moduna getiren erkekler tanıdım. İnatla değişmediğimden sonunda hep yalnızdım. Anlaşılan biz erkekleri, erkekler bizi hiç bir zaman anlamayacak.

   Sil
  2. bizim türk erkeğinde keraneden karı bile alsam evimin kadını yaparım namusumdur o benim felsefesi var bence gidecek o vodkalar, tekilalar, wuhuuular.. :)

   Sil
  3. Daha kötüsü de kadınların olması gereken buymuş gibi davranması, bar kızı gider, sanki hiç o değilmiş gibi bir havaya bürünür, evinin kadını çocuklarının anası gelir :)

   Sil
  4. İsyankarım bu akşam dostum, burada bi yanlış yok mu? Hepimiz evimizin kadını olmak zorundamıyız onlar için NAMUSLU sıfatını hakedebilmek adına?

   Sil
  5. Buysa etiketi karşılamak için yeterli şart bende isyankarım. Kalıplara giremem, ister NAMUSLU desinler ister NAMUSSUZ, bulmak istedikleriyle aradıkları yer uyumsuzsa bu onların sorunu...

   Sil
 3. Ola pessoa linda estol te seguindo aqui, segui meu blog tambem se não for muito ecomodo e ja quero parabenisar você pelo seu blilhante trabalho neste espaço na internet, continui asim você esta no caminho certo e deis de ja seja bem vinda.
  http://portalpaulistaonline.blogspot.com/

  OBS: Para quem ver este comentario e quiser parceria de seguir blogs é só mim seguir no meu blog portal paulista online e deixar o link em um comentário que eu seguirei seu blog com a maior satisfação.

  YanıtlaSil
 4. Es este portugués?! No hablo de que muchas gracias :))

  YanıtlaSil